Individuální a skupinové lekce yogy

 

Moře 2

Ať už s yogou začínáte a máte obavy ze skupinové lekce, nebo jste pokročilí yogies a rádi byste praxi obohatili o individuální přístup lektora, anebo jen chcete dopřát tělu více uvolnění, protažení a získat tak energii a rovnováhu, nabízím individuální lekce yogy, a to jak lekce ONE to ONE, tak soukromé lekce pro malé skupinky 2 – 3 osob.

Díky individuálnímu přístupu se můžeme zaměřit na Vaše specifické potřeby a krok po kroku uvádět tělo a mysl do přirozené rovnováhy.

Zaměřuji se na praxi Yin yogy a Vinyasa yogy – varianta, či jejich kombinace, je zvolena vždy po první konzultaci na základě Vašeho záměru.

Fyzickou yogovou praxi lze kombinovat s praxí meditace a pránajámy, a zejména pak s terapeutickými masážními technikami a diagnostikou reflexní terapie (více zde). Všechny tyto metody a techniky tvoří cesty, jejichž kombinace se mi v mé každodenní praxi osvědčuje jako velmi efektivní při řešení disharmonií v těle.

Lekce probíhají u mne, na Štefánikově. Yoga podložky a ostatní pomůcky jsou zajištěny.

Cena lekce: 650 Kč / 60 minut

 

Objednávky můžete učinit přes online rezervační systém (do poznámky uveďte „YOGA“ a Váš záměr, nebo mi jednoduše napište či zavolejte).

SKUPINOVÉ LEKCE

Každé pondělí v bývalém YOHA LOKAH – nyní YOGA THERAPY na Zelném trhu 11. 

Rezervace a více informací zde

Jste vítáni!

 

Pokud máte zájem vyzkoušet nejdříve skupinovou lekci, můžete navštívit některou z mých lekcí v YOGA THERAPY (v bývalém studiu Nadi Brzobohaté YOGA LOKAH v centru Brna).

 

YIN pondělí

YIN YOGA, každé pondělí ve 19:00.

 

VINYASA YOGA, každou středu v 17:30. prozatím přerušeno

Vinyasa letákVinyasa leták 2

 

Ostatní lekce studia a aktuální rozvrh naleznete zde.

 

 

masaz yoga armoaterapie krouzek
lymfaticka masaz reflexni terapie konzultace