Romana Mikulcicka

 

NOVINKY A AKTUALITY

Opět po delší době přijímám nové klienty!

 

Nedělní ájurvédské masáže s Tharidem Jayasunderou

Podrobnější informace k Tharidově práci a technikám a hlavně možnost objednání zde.

 

Skupinové lekce yin yogy

každé pondělí v 19:00 v YOGA THERAPY, Zelný trh 11. (bývalé studio YOGA LOKAH)

Rezervace a více informací zde.

Jste vítáni!

 

a ještě nějaké drobnosti:

Stále ještě nepoužívám sociální sítě, nenajdete mě na FACEBOOKU, ani na INSTAGRAMU (ani profesní, ani osobní stránku). Pro komunikaci tedy prosím užívejte níže uvedené kontakty, pro rezervaci nejlépe rezervační systém na mých stránkách. Díky!

A komu by chyběl alespoň nějaký profil o mně, můžete číst dále malý kousek o mém záměru na úplných začátcích mé praxe, který více méně trvá… (k typu nejčastějších témat v aktuální praxi více viz sekce konzultace).

„Většina z nás věnuje své klávesnici více dotyků a pozornosti než lidem okolo sebe. I já jsem se této činnosti věnovala svědomitě a zapáleně mnoho let, až jsem se úspěšně proklikala k magisterskému titulu a vedoucí manažerské pozici.

Paralelně s tímto studijním a profesním životem ve mně stále více rostl můj přirozený zájem o alternativní formy medicíny, fascinovalo mě fungování lidského těla, dobrodružství naší mysli i tajnosti naší duše. Tento zájem mě přivedl například ke kurzům Reflexní terapie manželů Patakyových či kurzu metody RUŠ Karla Nejedlého. V době jejich absolvování jsem ještě netušila a vůbec neplánovala, že bych snad někdy mohla pomáhat i ostatním, ale postupem času jsem začala reflexní terapii aplikovat na mé známé, přátele a rodinu. Jejich spokojenost a pozitivní reakce mi postupně, zatím nevědomě, připravovaly novou cestu. Trvalo to minimálně 6 879 875 352 stisknutí klávesnicového písmenka D, než jsem se jednoho dne rozhodla, že svůj DOTYK a energii s ním spojenou budu raději směřovat smysluplněji. 

Terapie formou masáží je pro mě ideálním způsobem, jak skloubit zájem o lidské tělo, mysl a duši a tyto části při své práci neoddělovat. A to jak v mém přístupu k Vám ve snaze neomezit terapii jen a pouze na fyzickou sílu mého těla, tak ve snaze se společně s Vámi na možné problémy, které Vás trápí, podívat komplexněji a pokusit se ovlivnit vždy více faktorů, které daný problém mohly způsobit. Pomocí kombinace různých metod a technik je tak vždy mým hlavním záměrem povzbudit přirozený potenciál těla k uzdravení a Vás k větší radosti, spokojenosti a umění přijmout život (sebe) takový (takového), jaký je (jste). Jaké techniky a metody k tomu používám je samozřejmě výsledkem dlouholeté praxe, učení se, sbírání inspirace na kurzech masérských, fyzioterapeutických, terapeutických a také jógových, čtením desítek, spíše stovek knih zabývajících se zdravím, a samozřejmě také jakýmsi učením skrze sebepozorování sebe sama, ať už z pohledu fungování vlastního těla či osobnosti. Jedněmi z posledních inspirací jsou báječné kurzy zkušeného praktika a fyzioterapeuta Romana Bílka, který měl v péči nejednoho vrcholového sportovce, a výcvik zaměřený na terapeutický dotyk a body-terapii v rámci biodynamické psychoterapie. Propojování těchto dvou učení mě zatím ještě nepřestává fascinovat.

 

„Tension is who you think you should be,

relaxation is who you are“

 

 

mobil: +420 776 306 417

email: info@romanamikulcicka.cz

 

Kde mě najdete? a Co nabízím?