Romana Mikulcicka

DRAZÍ, JEDNA VELKÁ NOVINA!

Nově sídlím na ŠTEFÁNIKOVĚ 73/6 – zastávka Pionýrská, hned za Lužánkama (vřele doporučuju před či po masáži zajit pod koruny a dočistit si hlavu, pokud se to u mě náhodou nepovede :)

Na místě prosím zazvonit, vyčkat na signál, vejít, projít druhými vraty aaaaaž na dvůr domu (kouzla brněnských vnitrobloků). No a na dvoře pak vlevo uvidíte malej, milej domeček. Tam Vás budu čekat :)Těším se!

 

INFORMACE OHLEDNĚ COVID-19 TROUBLES:

Zatím stále platí potřeba

a) antigenního testu starého maximálně 72 hodin (nebo týden starého PCR)

b) absolvovaného očkování (3 týdny po první dávce)

c) doba do 90 po prodělané infekci

Snad se Vám tedy podaří vždy skloubit podmínku testu a povede se Vám ji využít v dané dny i jinde. Kdo nemá možnost testování ve svém zaměstnání, doporučuju testovací centra:

DÍKY!

 

A dále trvá, že kvůli velké obsazenosti není v mých silách přijímat nové klienty.

Prosím tedy, ti z Vás, kteří jste u mě ještě nikdy nebyli, nevytvářejte si online rezervaci prostřednictvím rezervačního systému.

(Pro stálé klienty, klienty s dárkovými poukazy nebo ty z vás, kteří jste u mě alespoň jednou byli, se nic nemění.)

Díky za pochopení.

 

No a ještě nějaké drobnosti:

Stále ještě odolávám době a nepoužívám sociální sítě, nenajdete mě ani na FACEBOOKU, ani na INSTAGRAMU (ani profesní, ani osobní stránku). Pro komunikaci tedy prosím užívejte níže uvedené kontakty, pro rezervaci nejlépe objednávkový formulář na mých stránkách. Díky!

A komu by chyběl alespoň nějaký profil o mně, můžete číst dále malý kousek o mém záměru na úplných začátcích mé praxe, který více méně trvá…

„Většina z nás věnuje své klávesnici více dotyků a pozornosti než lidem okolo sebe. I já jsem se této činnosti věnovala svědomitě a zapáleně mnoho let, až jsem se úspěšně proklikala k magisterskému titulu a vedoucí manažerské pozici.

Paralelně s tímto studijním a profesním životem ve mně stále více rostl můj přirozený zájem o alternativní formy medicíny, fascinovalo mě fungování lidského těla, dobrodružství naší mysli i tajnosti naší duše. Tento zájem mne přivedl například ke kurzům Reflexní terapie manželů Patakyových či kurzu metody RUŠ Karla Nejedlého. V době jejich absolvování jsem ještě netušila, že bych snad mohla pomáhat i ostatním, ale postupem času jsem začala reflexní terapii aplikovat na mé známé, přátele a rodinu. Jejich spokojenost a pozitivní reakce mi postupně, zatím nevědomě, připravovaly novou cestu. Trvalo to minimálně 6 879 875 352 stisknutí klávesnicového písmenka D, než jsem se jednoho dne rozhodla, že svůj DOTYK a energii s ním spojenou budu raději směřovat smysluplněji. 

Terapie formou masáží je pro mě ideálním způsobem, jak skloubit zájem o lidské tělo, mysl a duši a tyto části při své práci neoddělovat. A to jak v mém přístupu k Vám ve snaze neomezit terapii jen a pouze na fyzickou sílu mého těla, tak ve snaze se společně s Vámi na možné problémy, které Vás trápí, podívat komplexněji a pokusit se ovlivnit vždy více faktorů, které daný problém mohly způsobit. Pomocí kombinace různých metod a technik je tak vždy mým hlavním záměrem povzbudit přirozený potenciál těla k uzdravení a Vás k větší radosti, spokojenosti u umění přijmout život takový, jaký je“

 

„Tension is who you think you should be,

relaxation is who you are“

 

 

mobil: +420 776 306 417

email: info@romanamikulcicka.cz

 

Kde mě najdete? a Co nabízím?