Romana Mikulcicka

 

INFORMACE OHLEDNĚ COVID-19 TROUBLES:

MOJE SLUŽBY (MÁSÁŽE i JÓGA) JSOU AKTUÁLNĚ ZAKÁZÁNY, A TO ZATÍM DO KONCE BŘEZNA 2021. REZERVACE V TOMTO OBDOBÍ TEDY MUSÍME BOHUŽEL ZRUŠIT. NOVÉ REZERVACE PROSÍM DĚLEJTE RADĚJI AŽ NA OBDOBÍ OD POLOVINY DUBNA A PŘI PŘÍPADNÉM DŘÍVĚJŠÍM OTEVŘENÍ SLUŽEB MI VOLEJTE. DÍKY!

 

A JEDNA VELKÁ NOVINKA – OD DUBNA VÁS PŘIVÍTÁM NA NOVÉM MÍSTĚ! KONKRÉTNOSTI ČEKEJTE BRZY! :)

 

Omlouvám se, ale kvůli velké obsazenosti na několik týdnů dopředu není v mých silách přijímat nové klienty.

Prosím tedy, ti z Vás, kteří u mě ještě nikdy nebyli, nevytvářejte si online rezervaci prostřednictvím rezervačního systému.

(Pro stálé klienty, klienty s dárkovými poukazy nebo ty z vás, kteří jste u mě alespoň jednou byli, se nic nemění.)

Díky za pochopení.

 

Nepoužívám sociální sítě, nenajdete mě ani na FACEBOOKU, ani na INSTAGRAMU (ani profesní, ani osobní stránku). Pro komunikaci tedy prosím užívejte níže uvedené kontakty, pro rezervaci nejlépe objednávkový formulář na mých stránkách. Díky!

A pro alespoň drobné přiblížení se Vám můžete číst dále malý kousek o mém záměru na úplných začátcích mé praxe… ale asi není třeba.

„Většina z nás věnuje své klávesnici více dotyků a pozornosti než lidem okolo sebe. I já jsem se této činnosti věnovala svědomitě a zapáleně mnoho let, až jsem se úspěšně proklikala k magisterskému titulu a vedoucí manažerské pozici.

Paralelně s tímto studijním a profesním životem ve mně stále více rostl můj přirozený zájem o alternativní formy medicíny, fascinovalo mě fungování lidského těla, dobrodružství naší mysli i tajnosti naší duše. Tento zájem mne přivedl například ke kurzům Reflexní terapie manželů Patakyových či kurzu metody RUŠ Karla Nejedlého. V době jejich absolvování jsem ještě netušila, že bych snad mohla pomáhat i ostatním, ale postupem času jsem začala reflexní terapii aplikovat na mé známé, přátele a rodinu. Jejich spokojenost a pozitivní reakce mi postupně, zatím nevědomě, připravovaly novou cestu. Trvalo to minimálně 6 879 875 352 stisknutí klávesnicového písmenka D, než jsem se jednoho dne rozhodla, že svůj DOTYK a energii s ním spojenou budu raději směřovat smysluplněji. 

Terapie formou masáží je pro mě ideálním způsobem, jak skloubit zájem o lidské tělo, mysl a duši a tyto části při své práci neoddělovat. A to jak v mém přístupu k Vám ve snaze neomezit terapii jen a pouze na fyzickou sílu mého těla, tak ve snaze se společně s Vámi na možné problémy, které Vás trápí, podívat komplexněji a pokusit se ovlivnit vždy více faktorů, které daný problém mohly způsobit. Pomocí kombinace různých metod a technik je tak vždy mým hlavním záměrem povzbudit přirozený potenciál těla k uzdravení a Vás k větší radosti a spokojenosti.“

 

„Tension is who you think you should be,

relaxation is who you are“

 

 

mobil: +420 776 306 417

email: info@romanamikulcicka.cz

 

Kde mě najdete? a Co nabízím?