nohy anticel 3

Pomeranče milujeme, ale co se pomerančové kůže týká, zde už jsme vybíravější. Ano, nikdo nechceme ty plastické vyvýšeniny a raději bychom je vyměnily za něco takového

nohy anticel

Zázraky se nedějí a to, co s námi věrně žije už několik let, nevyhladí jedna masáž. Navíc jsou to naše nohy a mějme je rády takové, jaké jsou. Odteď. Ale pokud jste se rozhodly dopřát Vašim nožkám svěžejší a poněkud uhlazenější vzhled, série anticelulitidních masáží může být vedle změny stravy a přidání pohybu základním pilířem pro očividný efekt.

Příčin vzniku celulitidy je více – od špatné skladby jídelníčku, nedostatku tekutin a pohybu, nadváhy po dědičnost, hormonální nerovnováhu a špatně fungující lymfatický systém. Jelikož fyziologicky dokážeme popsat, co vlastně ona pomerančová kůže je (usazeniny odpadních látek našeho těla pěkně zabalené v tukových buňkách a obklopené vodou), víme, jak tělu pomoci její projevy odstraňovat. Při anticelulitidní masáži díky speciálně prováděným hmatům můžeme problematická místa narušit, rozbít tzv. fibrotickou tkáň v podkoží a nashromážděné odpadní látky z tukového pohodlí vyhnat. Masáží tedy stimulujeme podkožní struktury pro lepší podkožní metabolismus a zlepšíme odtok nežádoucích látek. Masáž je ideální kombinovat s lymfatickou masáží, jelikož povzbuzením toku lymfy ještě více podpoříme odvod metabolitů a toxinů z podkoží.

Pokud mají být masáže účinné a mít trvalejší efekt s úbytkem několika centimetrů v obvodu stehen, je důležité, kromě zapojení doplňkových opatření jako je úprava stravy, zvýšení příjmu tekutin a pohyb, absolvovat intenzivní kúru 8 až 10 masáží za sebou.

 
Doporučuji:
Anticelulitidní masáž dolních končetin 30 minut
Anticelulitidní a lymfatická masáž dolních končetin 60 minut

 

masaze brno centrum klasicka olejova masaz masaze brno centrum lymfatická masáž masaze brno centrum reflexni terapie
masaze brno centrum tehotenská masáž masaze brno centrum relaxační masáž masaze brno centrum celulitida