Romana Mikulcicka

Většina z nás věnuje své klávesnici více dotyků a pozornosti než lidem okolo sebe. I já jsem se této činnosti věnovala svědomitě a zapáleně mnoho let, až jsem se úspěšně proklikala k magisterskému titulu a vedoucí manažerské pozici.

Paralelně s tímto studijním a profesním životem ve mně stále více rostl můj přirozený zájem o alternativní formy medicíny, fascinovalo mě fungování lidského těla, dobrodružství naší mysli i tajnosti naší duše. Tento zájem mne přivedl například ke kurzům Reflexní terapie manželů Patakyových či kurzu metody RUŠ Karla Nejedlého. V době jejich absolvování jsem ještě netušila, že bych snad mohla pomáhat i ostatním, ale postupem času jsem začala reflexní terapii aplikovat na mé známé, přátele a rodinu. Jejich spokojenost a pozitivní reakce mi postupně, zatím nevědomě, připravovaly novou cestu. Trvalo to minimálně 6 879 875 352 stisknutí klávesnicového písmenka D, než jsem se jednoho dne rozhodla, že svůj DOTYK a energii s ním spojenou budu raději směřovat smysluplněji. A začnu se DOTÝKAT profesionálně.

Terapie formou masáží je pro mě ideálním způsobem, jak skloubit zájem o lidské tělo, mysl a duši a tyto části při své práci neoddělovat. A to jak v mém přístupu k Vám ve snaze neomezit terapii jen a pouze na fyzickou sílu mého těla, tak ve snaze se společně s Vámi na možné problémy, které Vás trápí, podívat komplexněji a pokusit se ovlivnit vždy více faktorů, které daný problém mohly způsobit. Pomocí kombinace různých metod a technik je tak vždy mým hlavním záměrem povzbudit přirozený potenciál těla k uzdravení a duše k větší radosti a spokojenosti.

 

„Tension is who you think you should be,

relaxation is who you are“

 

 

Aktuální upozornění:

Ve dnech 8.4. – 4.5. jsem mimo ČR, nebudu k zastižení ani na mobilním telefonu. Rezervace můžete dále provádět prostřednictvím rezervačního systému. Případné dotazy prosím směřujte na email, budu na ně postupně reagovat po návratu. Díky za pochopení.

 

mobil: +420 776 306 417
email: info@romanamikulcicka.cz

 

Kde mě najdete? a Co nabízím?